października 01, 2020

Krótkie rządzą | FollyNail


Witajcie,

Wiem, że długo mnie tutaj nie było, prawie 2 lata. I tak na dobrą sprawę myślałam, że już tu nie wrócę. Dwa lata temu urodziłam pierwsze dziecko i wtedy bardziej skupiłam się na instagramie, gdzie Was również zapraszam, bo tam dowiecie się co jeszcze się wydarzyło. Konto się trochę rozwinęło, ale ciągle nad nim pracuję i szukam pomysłu w jakim kierunku iść dalej. 

A wracając do bloga ...

Co mnie skłoniło do powrotu?

Nie będzie to raczej nic imponującego. Otóż we wrześniu kończyła się ważność mojej domeny i już praktycznie podjęłam decyzję o nieodnawianiu jej, jednak w ostatniej chwili pomyślałam, że dam sobie jeszcze rok i zobaczymy co będzie. Wiem, że obecnie mało osób zagląda na blogi, sama też rzadko na nie zaglądam chyba, że coś naprawdę mnie zainteresuje, dlatego zależy mi na tym, abyście sugerowali o czym chcecie przeczytać, bo wtedy łatwiej będzie mi trafić w Wasze gusta. A co za tym idzie będzie jakiś sens, że blog nadal istnieje. 


Po krótce przedstawię Wam mój obecny plan na bloga. Na początek myślę o publikacji postów raz w tygodniu i docelowo rozważam wybranie środy, ale to jeszcze może się zmienić. W postach planuję pokazywać Wam po kilka stylizacji, jeśli będę miała do recenzji jakieś nowe kolekcje lakierów, to wtedy też pojawią się zbiorczo. Pojedynczo możecie śledzić na IG. I na pewno przy takich publikacjach będzie się zdarzało, że część stylizacji pojawi się wcześniej na instagramie, a część będzie miała premierę na blogu. A na koniec jeszcze informacja, że tutaj raczej będą pojawiały się tylko kwestie związane z hybrydami, nie planuje powrotu do lakierów tradycyjnych. 


Natomiast dziś chciałam Wam pokazać kilka ciekawych stylizacji na krótkich paznokciach, abyście zobaczyli, że krótkie paznokcie też mogą ładnie wyglądać. Do wszystkich stylizacji użyłam lakierów od FollyNail  i naprawę szczerze polecam Wam te lakiery, bo są obłędne. Świetne jakościowo o bardzo dobrym kryciu i pięknych kolorach. A wybierając kolory zawsze możecie sprawdzać je po palecie Pantone, bo odcienie tych kolorów są z nią zgodne. Swoją drogą te lakiery należą do moich zdecydowanych ulubieńców.


3 komentarze:

 1. Też właśnie wróciłam do pisania bloga, tylko miałam kilkumiesięczną przerwę :)
  Piękne paznokcie! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana 🥰 ja jeszcze biję się z myślami czy dobrze zrobiłam, ale poczekamy zobaczymy 😉

   Usuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger