Przejdź do głównej zawartości

Wzorniki


Tak, wiem że obiecywałam wzorniki znacznie wcześniej, ale niestety posty na bloga są znacznie bardziej czasochłonne, a od października z czasem jest dość krucho. Jednak skoro obiecałam, że wzorniki będą to zamieszczam z bardzo dużym opóźnieniem wzorniki Halloweenowe, jesienne, śłubne oraz na każdą okazję, czyli czekoladowe, kawowe i sweterkowe :)
Wszystkie wzorniki oprócz tego NUDE są wykonane hybrydami Semilac, Indigo, NeoNail, Evonails, Neess. Nie jestem w stanie podać dokładnych informacji to po pierwsze, a po drugie za dużo by tego było ;)
Ostatnio staram się też malować na paznokciach więc będę próbowała napisać coś na blogu, jednak tym razem już nic nie obiecuję i po prostu zapraszam na mój profil instagramowy, ponieważ tam znacznie więcej się dzieje :)


Komentarze

  1. Pięknie wzorniki <3 A ja właśnie się dowiedziałam, że masz bloga, ale widzę, że niezbyt często tu bywasz :(

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.