Przejdź do głównej zawartości

Dzień Kawy 2018


Czy wiecie, że dziś jest Dzień Kawy? Ja wiem, już nawet 4 lata temu robiłam zdobienie z tej okazji, tutaj link. I jakoś nadal pozostał mi sentyment do tamtego zdobienia, dlatego w tym roku postanowiłam, że coś z tej okazji namaluję. Początkowo miało być standardowe zdobienie na paznokciach, jednak wyzwanie #31dc2018 troszkę mnie wyczerpało (a raczej moje paznokcie) i postanowiłam zaszaleć z całym wzornikiem. Pazurki teraz mają czas na regenerację :)  
Zatem do rzeczy. Obecnie ciężko przejść obojętnie obok smakowicie pachnącej kawy, zwłaszcza że mamy ich wiele do wyboru. Też miałam taki czas i zdarzało się, że 2 kawy to był standard, ale obecnie nie do końca mi ona podchodzi, chyba maluchowi nie smakuje :D. Ale jak wiadomo do kawy fajnie mieć coś słodkiego i ja teraz bardziej na tym słodkim żyję więc na wzorniku pozwoliłam sobie uwzględnić również takie małe słodkości. :) 
Mam nadzieję, że wybaczycie mi, iż tym razem nie podam produktów których użyłam. Jest ich po prostu za dużo i mogłabym się w nich pogubić. Są to oczywiście lakiery hybrydowe i żele, przede wszystkim, od Semilac, Indigo, Neonail, Evonails oraz Neess. A teraz pozostawiam Was z poranną kawką i odrobiną słodyczy. :)
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.