września 29, 2018

Dzień Kawy 2018


Czy wiecie, że dziś jest Dzień Kawy? Ja wiem, już nawet 4 lata temu robiłam zdobienie z tej okazji, tutaj link. I jakoś nadal pozostał mi sentyment do tamtego zdobienia, dlatego w tym roku postanowiłam, że coś z tej okazji namaluję. Początkowo miało być standardowe zdobienie na paznokciach, jednak wyzwanie #31dc2018 troszkę mnie wyczerpało (a raczej moje paznokcie) i postanowiłam zaszaleć z całym wzornikiem. Pazurki teraz mają czas na regenerację :)  
Zatem do rzeczy. Obecnie ciężko przejść obojętnie obok smakowicie pachnącej kawy, zwłaszcza że mamy ich wiele do wyboru. Też miałam taki czas i zdarzało się, że 2 kawy to był standard, ale obecnie nie do końca mi ona podchodzi, chyba maluchowi nie smakuje :D. Ale jak wiadomo do kawy fajnie mieć coś słodkiego i ja teraz bardziej na tym słodkim żyję więc na wzorniku pozwoliłam sobie uwzględnić również takie małe słodkości. :) 
Mam nadzieję, że wybaczycie mi, iż tym razem nie podam produktów których użyłam. Jest ich po prostu za dużo i mogłabym się w nich pogubić. Są to oczywiście lakiery hybrydowe i żele, przede wszystkim, od Semilac, Indigo, Neonail, Evonails oraz Neess. A teraz pozostawiam Was z poranną kawką i odrobiną słodyczy. :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger