sierpnia 20, 2018

Home Sweet Home


Baza: baza hybrydowa Gelish
Kolory: lakiery hybrydowe Is It Pamela? (Indigo), Milk Shake (NeoNail)
Wzorki: lakiery hybrydowe Say Yes (Indigo), SEXY RED (Semilac), żele Sugar Effect (Indigo), Black Diamond #31, Brown Black #77 (Semilac)
Wykończenie: top coat hybrydowy Gelish i top coat hybrydowy Indigo

Częściowo już wiecie, że w moim życiu ostatnio bardzo dużo się dzieje. Maluch rośnie i coraz bardziej daje o sobie znać, dodatkowo nie pomagają nam ciągłe upały. A do tego wszystkiego doszło jeszcze remontowanie (w końcu) naszego mieszkania. Z tego też powodu nie mam za dużo czasu na nowe paznokcie ani na nowe posty. Przeprowadzka z wynajmowanego mieszkania też trochę to utrudniała, ponieważ ciężko malować paznokcie, jak tu wszystko już albo jeszcze w pudłach. Jednak powoli się stabilizujemy, a dziś udało się mi rozpakować znaczną część pudeł, więc chciałam Wam teraz pokazać jakie paznokcie stworzyłam właśnie z racji odbioru kluczy. Przy okazji mogłam wykorzystać dwa przepiękne kolory od Indigo, które wygrałam w ich konkursie, wierzcie mi lub nie ale one są obłędne :) 2 komentarze:

  1. Gratulacje! Chwilowo może być trudniej co nie co ogarnąć, ale wszystko wróci zaraz do normy :) Gorzej tylko z dzieckiem, bo im dłużej nie śpi w ciągu dnia, tym mniej czasu na kombinowanie z paznokciami zostaje :) PS. ostatnio przeżywałam kryzys, bo już myślałam, że moja młoda nie będzie chciała w ogóle w dzień spać - to już byłoby naprawdę ciężko coś ogarnąć blogowo-paznokciowo :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zobaczymy jak to u nas będzie ;) cały czas liczę, że nasz maluch będzie grzecznym i spokojnym dzieckiem :D

      Usuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger