Przejdź do głównej zawartości

Home Sweet Home


Baza: baza hybrydowa Gelish
Kolory: lakiery hybrydowe Is It Pamela? (Indigo), Milk Shake (NeoNail)
Wzorki: lakiery hybrydowe Say Yes (Indigo), SEXY RED (Semilac), żele Sugar Effect (Indigo), Black Diamond #31, Brown Black #77 (Semilac)
Wykończenie: top coat hybrydowy Gelish i top coat hybrydowy Indigo

Częściowo już wiecie, że w moim życiu ostatnio bardzo dużo się dzieje. Maluch rośnie i coraz bardziej daje o sobie znać, dodatkowo nie pomagają nam ciągłe upały. A do tego wszystkiego doszło jeszcze remontowanie (w końcu) naszego mieszkania. Z tego też powodu nie mam za dużo czasu na nowe paznokcie ani na nowe posty. Przeprowadzka z wynajmowanego mieszkania też trochę to utrudniała, ponieważ ciężko malować paznokcie, jak tu wszystko już albo jeszcze w pudłach. Jednak powoli się stabilizujemy, a dziś udało się mi rozpakować znaczną część pudeł, więc chciałam Wam teraz pokazać jakie paznokcie stworzyłam właśnie z racji odbioru kluczy. Przy okazji mogłam wykorzystać dwa przepiękne kolory od Indigo, które wygrałam w ich konkursie, wierzcie mi lub nie ale one są obłędne :) Komentarze

  1. Gratulacje! Chwilowo może być trudniej co nie co ogarnąć, ale wszystko wróci zaraz do normy :) Gorzej tylko z dzieckiem, bo im dłużej nie śpi w ciągu dnia, tym mniej czasu na kombinowanie z paznokciami zostaje :) PS. ostatnio przeżywałam kryzys, bo już myślałam, że moja młoda nie będzie chciała w ogóle w dzień spać - to już byłoby naprawdę ciężko coś ogarnąć blogowo-paznokciowo :(

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zobaczymy jak to u nas będzie ;) cały czas liczę, że nasz maluch będzie grzecznym i spokojnym dzieckiem :D

      Usuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.