Przejdź do głównej zawartości

Holograficzne zawijasyBaza: baza utwardzająca KillyS
Kolor: zwykły lakier z serii Holographic #05 (Golden Rose)
Wzorki: płytka do stempli B.11-summer paradise, czarny lakier do stempli (B. Loves Plates)
Wykończenie: top coat Killys

Jakiś czas temu w mojej kolekcji zagościły 3 przepiękne holograficzne lakiery od Golden Rose, ale nie tylko. Zaopatrzyłam się również w moje pierwsze płytki od marki B. Loves Plates i dziś chciałabym pokazać Wam pierwsze zdobienie przy użyciu jednej z dwóch płytek. Wybrałam taki zakręcony wzór, ponieważ uznałam że idealnie pasuje do tego pięknie mieniącego się fioletu. Przy wykonywaniu tego zdobienia miałam również okazję sprawdzić jak sprawuje się specjalny lakier do stempli od B. Loves Plates i muszę przyznać, że jest całkiem niezły. Poniżej zamieszczam kilka fotek, jednak zapraszam również na mojego instagrama, ponieważ tam w moim story na pewno pojawią się filmiki z tym mieniącym się zdobieniem.
Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.