Przejdź do głównej zawartości

Wakacyjne stemplowanie


Baza: baza - utwardzacz KillyS
Kolory: zwykły lakier z serii WOW! Nail Colour #24, #100 (Golden Rose)
Wzorki: cieniowanie zwykłe lakiery z serii WOW! Nail Colour #70, #82, Express Dry #03, #68, #72 (Golden Rose), Neon Color CHERRY, ORANGE, LIME, Nail Art #282 RAINBOWS SPASRKS (My Secret), Sensique Color #196 night (Sensique), czarna farbka akrylowa, płytka do stempli BP-124 (Born Pretty)
Wykończenie: top coat KillyS

Ostatnio bardzo ciężko idzie mi tworzenie nowych postów. Za dużo piętrzy się na mojej głowie, ale o szczegółach napiszę Wam, w którymś z najbliższych wpisów. Zaś tymczasem chciałam pokazać Wam wakacyjne zdobienie, które wykonałam przy użyciu płytki do stempli. Rzadko zdarza mi się korzystać ze stempli, jednak raz na jakiś czas próbuję stworzy coś właśnie w ten sposób. Tym razem wykorzystałam motyw jachtu oraz londyńskiego oka, natomiast palmy domalowałam własnoręcznie. Tło pod wzorki wykonałam cieniując gąbeczką i wykorzystując niesamowity miks kolorów, które wymieniłam powyżej. Całość zdobienia dopełnia kolejny z lakierów od Golden Rose, a mianowicie #24 z obłędnej serii WOW! Nail Colour. Jest to ciemny róż o lekko perłowym wykończeniu. Świetnie sprawdzi się nie tylko latem, ale również jesienią. :)Komentarze

  1. Malując palmy na odbitym wzorze stworzyłaś efekt głębi! Ten jacht wygląda jakby był gdzieś zamglony w tle! Super :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.