Przejdź do głównej zawartości

Smerfetka


Baza: baza Regeneracja - Ochrona KillyS
Kolory: zwykłe lakiery z serii Express Dry #03, #72 (Golden Rose)
Wzorki: farbki akrylowe
Wykończenie: top coat KillyS


To zdobienie powstało głównie przez kolorystykę lakieru. Trochę się zastanawiałam, co tu można zmalować przy takim kolorze i wpadłam na pomysł, że Smerfetka będzie idealna. Inspirację Smarfetkową ściągnęłam od Karoliny Fijał, a zdjęcie jej wykonania jest na profilu Małgorzaty Polki. Myślałam, że zdobienie nie do końca wyjdzie, ze względu na moje krótkie paznokcie, ale nie ma tragedii. Z ostatecznego efektu jestem bardzo zadowolona. Natomiast całe tworzenie Smerfetki też dość szybko poszło, ale to chyba dzięki temu, że najpierw zrobiłam szkic ołówkiem, a dopiero później zabrałam się za wypełnianie poszczególnych elementów kolorami. Coraz bardziej zaczynam doceniać rolę ołówka :) Zaś tymczasem zapraszam na mały powrót do dzieciństwa, który u mnie niebawem zagości pewnie na znacznie dłużej.
Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.