Przejdź do głównej zawartości

Pink and Violet


Baza: First Base NCLA
Kolory: zwykłe lakiery z serii Express Dry #26, #63 (Golden Rose)
Wzorki: zwykłe lakiery z serii Express Dry #03, #26, #63 (Golden Rose)
Wykończenie: Gelous? NCLA

Dziś proste połączenie morelki wpadającej w róż z przepięknym fioletem o perłowym wykończeniu. Zdecydowałam się na motyw, który czasami gdzieś mi się przewija, niestety nie mogę znaleźć jak nazywa się ten trend. Jednak to jest mało ważne, najważniejsze że zdobienie mimo, iż minimalistyczne to bardzo efektowne. Co więcej można kombinować z różnymi kolorami, a także malować po kilka paznokci w ten lub podobny sposób. Przy malowaniu zwykłymi lakierami, zdobienie może przysporzyć trochę problemów, ale już przy hybrydach powinno obyć się bez jakichkolwiek. Dlatego mam nadzieję, za jakiś czas wypróbować ten motyw z wykorzystaniem hybryd. Lubicie taki minimalizm? Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.