Przejdź do głównej zawartości

Jeans mani


Baza: First Base NCLA
Kolory: zwykłe lakiery z serii WOW! Nail Colour #82 oraz z serii Express Dry #68 (Golden Rose)
Wzorki: biała farbka akrylowa
Wykończenie: top coat KillyS

Ostatnio coraz częściej pojawia się na paznokciach motyw #jeansmani. A skoro w mojej kolekcji zagościły niedawno dwa przepiękne odcienie niebieskości, to wstyd byłoby nie wykorzystać ich do stworzenia jeansowego mani. Także zabrałam się do dzieła, inspirując postami na instagramie pod hasztagiem #jeansmani, i stworzyłam taką swoją wersję z tym motywem. 
Szkoda tylko, że ostateczny efekt bardzo mocno popsuły pęcherzyki powietrza. Już od dłuższego czasu nie mogę dojść do przyczyny ich występowania. Lakiery mam nowe więc na pewno nie jest to kwestia starości. Nie potrząsam nimi przed malowaniem, ani nie trzymam w narażeniu na słońce czy wyższą temperaturę. Zmieniałam już lakiery bazowe, ale to też nie pomaga. I nie wiem co się dzieje z moimi paznokciami, bo prawdopodobnie to ich winna. Czy mieliście taki problem? Czy wiecie jak sobie z tym poradzić?
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.