Przejdź do głównej zawartości

Flaming


Baza: baza Ochrona i Regeneracja KillyS
Kolory: zwykłe lakiery WOW! Nail Colour #21, Express Dry #03 (Golden Rose)
Wzorki: farbki akrylowe
Wykończenie: top coat KillyS

Ostatnio dość popularny wzór z flamingami, zagościł również na moich paznokciach. Szukając inspiracji do zaprezentowania Wam pierwszego z odcieni różu od Golden Rose, uznałam że połączenie z flamingami będzie idealne. Zaś w związku z popularnością tego typu zdobień miałam sporo podpowiedzi na instagramie, jak stworzyć zdobienie, które będzie efektownie wyglądało. Zaczęłam od szkicu flaminga, a później krok po kroku wypełniałam kolorem poszczególne elementy. Natomiast zielone listki na pozostałych paznokciach, dodałam tak na wyczucie.
Jeśli chodzi o wykorzystany róż, to jest to bardzo przyjemny odcień. Taki pośredni, niezbyt pudrowy ale również nie za ciemny. Nie sprawia problemów przy aplikacji i dwie warstwy są w zupełności wystarczające do pełnego krycia. Nie zwracajcie uwagi na widoczne pęcherzyki powietrza, ponieważ nie jest to wina lakieru, a prawdopodobnie mojego obecnego stanu ;) U mojej mamy ten lakier, jak również pozostałe odcienie, które niebawem Wam pokażę, nie sprawiał żadnych problemów i pęcherzyki powietrza się nie pojawiły. Dlatego wybaczcie mi, że na zdjęciach z wykorzystaniem zwykłych lakierów, pojawiają się takie nieestetyczne 'bąble'.
Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.