Przejdź do głównej zawartości

SUNNY KISSES


Baza: FIRST BASE (NCLA)
Kolor: zwykły lakier z serii SummerInTheCity SUNNY KISSES (NCLA)
Wzorki: naklejki NCLA
Wykończenie: top GELOUS? (NCLA)


Na Instagramie już częściowo pokazywałam tę nowość od NCLA. Jest to moja wygrana z małego konkursu zorganizowanego na spotkaniu z marką NCLA jeszcze w grudniu 2017.
Kilka słów o kolekcji Summer In The City. Jest to seria 4 letnich lakierów stworzona przez Marzenę Kanclerską. W skład kolekcji wchodzą dwa lakiery iście neonowe i dwa pastelowe. Wszystkie kolory są świetne, chociaż ja osobiście gustuję w troszkę innych odcieniach. Dlatego nie zdecydowałam się na zakup pozostałych kolorów, a pozostałam tylko przy jednym wygranym.
I tak oto zdecydowałam się na kolor SUNNY KISSES, chociaż mam pewne wątpliwości czy aby na pewno jest to właśnie ten kolor, bardziej wygląda na HOT SUMMER. Skąd takie przypuszczenia??? Po prostu ze zdjęć innych dziewczyn. U mnie ten kolor wygląda jak cudny różowy neon natomiast u innych dziewczyn jest to piękny koralowy neon. Jednak mimo wszystko o samym lakierze mogę powiedzieć, że potrzebuje 3 warstw do pełnego krycia, ale za to stosunkowo szybko zasychają poszczególne warstwy. Lakier nie smuży i przy zmywaniu nie sprawia problemów.

 

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie połączyłam tego koloru z jakimś zdobieniem. Tym razem nie wysiliłam się zbyt mocno, ponieważ postawiłam na naklejki od NCLA. Nie wiem tylko co się stało, że po nałożeniu topu troszkę się zmarszczyły, poprzednim razem nie miałam z tym problemu. Jednak ostatecznie nie było aż tak źle.


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.