Przejdź do głównej zawartości

Summer Holidays


Baza: First Base NCLA
Kolory: zwykłe lakiery z serii Art Nails GOLDEN SAND #330 (Sensique), the gel nail polish WILD WHITE WAYS #33 (Essence)
Wzorki: farbki akrylowe
Wykończenie: top coat Ultra Gloss Nail Shine (Essence)

Cóż, obecny czas zobowiązuje, więc pora na coś iście wakacyjnego. Początkowo miało to być zdobienie z czaplą w roli głównej, jednak nie wiedziałam co do niej dodać i ostatecznie skończyło się na tym, że na pozostałych 3 paznokciach, namalowałam po prostu palmy :) Może nie jest to do końca właściwe połączenie, ale efekt nie wyszedł taki zły. 
Powoli wracam do zdobień z wykorzystaniem zwykłych lakierów i to jest właśnie jedno z nich. Chociaż, szczerze mówiąc, teraz ciężko przestawić się na zwykłe lakiery i farbki. Już bardzo mocno przyzwyczaiłam się do paznokci hybrydowych i zdobień wykonanych samymi hybrydami, że teraz z farbkami trochę się męczę. Jednak minusem hybryd w moim przypadku jest zbyt długie ich utrzymywanie się na paznokciach, co prawda zawsze mogę je wcześniej ściągnąć, ale tak szkoda jak jeszcze się ładnie trzymają. A tymczasem poniżej kilka zbliżeń na zdobienie :)
Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.