Przejdź do głównej zawartości

Geometric Neon


Baza: FIRST BASE (NCLA)
Kolory: zwykły lakier z seriiCOLOUR trends #64 ROCK GRAY (Kobo Professional)
Wzorki: tasiemka, zwykłe lakiery z serii NEON Color LIME, ORANGE, STRAWBERRY, CHERRY (MySecret)
Wykończenie: top coat Ultra Gloss Nail Shine (Essence)


Od dłuższego czasu na moich paznokciach ciągle gościły hybrydy. Jednak nadszedł czas aby to zmienić. Pora przypomnieć sobie jak to jest nosić na paznokciach zwykłe lakiery. O dziwo nie jest z nimi tak źle, ponieważ trzymają się dość dobrze już od czwartku, a naprawdę sporo przeszły :) 
Wróciłam do cudownych neonów od My Secret, jest to seria NEON Color z ubiegłego okresu wakacyjnego. Byłam nimi zachwycona rok temu i teraz nadal jestem. Ale przechodząc do rzeczy, tym razem zdecydowałam się na coś prostego. Wykorzystałam tasiemkę do stworzenia geometrycznych wzorów, a następnie wypełniłam je wybranymi neonami. W ten sposób powstało proste neonowe zdobienie, do którego stworzyłam również stepiki. 
A teraz zostawiam Was z postem, ja tymczasem wracam do oglądania meczu :)


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.