Przejdź do głównej zawartości

Freywill x Indigo


Baza: baza hybrydowa EvoNails
Kolory: lakier hybrydowy Season Awards (NCLA)
Wzorki: żel Black Diamond (Semilac), Sugar Effect (Indigo), lakiery hybrydowe SEXY RED (Semilac), SIBERIAN IRIS (EvoNails)
Wykończenie: top coat hybrydowy EvoNails

Od dawna nie brałam udziału w konkursach paznokciowych, ale tym razem się zdecydowałam. Długo zwlekałam z decyzją czy brać udział i prawie w ostatniej chwili zabrałam się za tworzenie. Konkurs, w którym wzięłam udział był organizowany przez Indigo oraz Freywill, natomiast zadaniem było stworzenie zdobienia inspirowanego bransoletką.


Nagrody były bardzo ciekawe, jednak gdy już zgłosiłam swój udział, stwierdziłam, że tak na prawdę nie chcę wygrać nagrody głównej, bardziej zależało mi na lakierach. Chyba faktycznie jestem od nich uzależniona :D A w konkursie udało mi się wygrać właśnie 5 przepięknych lakierów hybrydowych od Indigo, początkowo nie spodziewałam się że będą tak piękne, ale gdy już zobaczyłam je na żywo to się w nich po prostu zakochałam :) Na dole posta zobaczycie o jakie cuda zwiększyłam się moja kolekcja.Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.