Przejdź do głównej zawartości

Dzień Dziecka


Baza: baza hybrydowa Neess
Kolory: lakiery hybrydowe MILK SHAKE (NeoNail), PERSKI NIEBISKI (Ness), CUT THE JEANS (EvoNails), PINK DOLL (Semilac), LOVE (Indigo)
Wzorki: żel Sugar Effect (Indigo), żel DIAMOND BLACK (Semilac), lakiery hybrydowe SIBERIAN IRIS (EvoNails), PERSKI NIEBIESKI (Neess), BISCUIT, SEXY RED, MARDI GRAS, PINK DOLL (Semilac), ISTAMBUL GLITTER, LOVE (Indigo), AWARDSSEASON (NCLA)
Wykończenie: top coat hybrydowy NeessZ okazji Dnia Dziecka, mam dla Was specjalny tematyczny wzornik. Taki dziecięcy. Cały wzornik stworzyłam lakierami hybrydowymi oraz żelami białym i czarnym. Wszystko malowałam, prawie jak zawsze, własnoręcznie. Natomiast inspiracje zaczerpnęłam z naklejek na massengerze oraz z instagrama (m.in. NChou.Creation, Monika Urantówka, Jana Duzanec).Komentarze

 1. Jakie piękne wzorki. Zdolniacha <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam! Świetnie się prezentują... Jak długo zajęło Ci przygotowywanie tych wzorów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciężko dokładnie określić, bo malowałam w wolnych chwilach przez kilka dni ;) Ale na pewno kilkanaście godzin by wyszło, zwłaszcza że to hybrydy i jednak trzeba chwilę odczekać aby wszystko dobrze się utwardziło :)   Usuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.