Przejdź do głównej zawartości

Pnącza


Baza: baza hybrydowa Gelish
Kolory: lakiery hybrydowe #033 PINK DOLL (Semilac), MILK SHAKE (Indigo)
Wzorki: żel #031 BLACK DIAMOND (Semilac), lakier hybrydowy #041 CARRIBEAN GREEN (Semilac), YELLOW ENERGY (NeoNail)
Wykończenie: top coat hybrydowy Gelish, top coat Removable Top Pro White

Witajcie moich Kochani. Wiem, że spory czas mnie tu nie było, nawet na istagramie oraz facebooku nie za wiele się udzielałam. Jednak pora na wyjaśnienia przyjdzie za jakiś czas. Natomiast przez ten okres zdecydowałam, że rezygnuję z facebooku, ponieważ zaczął się tam robić straszny reklamowy śmietnik. Dlatego teraz będziecie mogli mnie znaleźć tutaj na blogu lub oczywiście na instagramie :)

Natomiast dziś chciałam Wam pokazać letnie hybrydowe zdobienie inspirowane przez Akademię Semilac. Zdobienie połączyłam z fantastycznym kolorkiem PINK DOLL, który lubi robić psikusy na zdjęciach i nie zawsze wygląda tak jak w rzeczywistości. Jednak zapraszam Was na instagrama, ponieważ tam pojawiają się zdjęcia bezpośrednio z telefonu, na których kolor łatwiej dał się uchwycić. 
W najbliższym czasie mam zamiar stworzyć wzornik na bazie bieli i czerni z podobnymi roślinkami, także mam nadzieję, że się Wam spodoba. A tymczasem pięknego i słonecznego weekendu Wam życzę.


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.