maja 26, 2018

Dzień Matki


Baza: baza hybrydowa Gelish
Kolory: lakiery hybrydowe PERSKI NIEBIESKI (Neess), HUMMINGBIRD (NeoNail)
Wzorki: żel Sugar Effect (Indigo), żel DIAMOND BLACK (Semilac), lakiery hybrydowe SEXY RED (Semilac), YELLOW ENERGY (NeoNail), PERSKI NIEBIESKI (Neess), SIBERIAN IRIS (EvoNails), AWARDS SEASON (NCLA)
Wykończenie: top coat hybrydowy Gelish


Moi Kochani, nadszedł czas wyjaśnień. W tym roku Dzień Matki jest dla mnie dniem szczególnym, bo częściowo sama już dołączyłam do grona Mam :) Nie chciałam wcześniej za dużo zdradzać, bo to jednak nasze małe prywatne szczęście. Ale słowem wyjaśnień na temat mojej dłuższej nieobecności na blogu, to po prostu na początku ciąży mimo, że nie znosiłam go zbyt źle, to gdy wracałam z pracy, byłam zwyczajnie tak zmęczona, że nawet nie miałam ochoty brać się za paznokcie. Na szczęście od dłuższego czasu, czujemy się już bardzo dobrze, a ja mam więcej siły na wymyślanie zdobień, dodatkowo zaczęłam swoje najdłuższe wolne w życiu więc powinnam zacząć aktywniej działać. :) 

A w związku z naszym długo oczekiwanym maleństwem mam dla Was tematyczne zdobienie. Planowałam je już od dłuższego czasu i uznałam, że na Dzień Matki będzie ono idealne. Natomiast w kolejnym poście pokaże Wam wzornik o podobnej tematyce :) Trzymajcie się cieplutko :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger