Przejdź do głównej zawartości

Blue flower


Baza: baza hybrydowa Gelish
Kolory: lakiery hybrydowe 7570 PERSKI NIEBIESKI (Neess), PARIS BLUE (Indigo)
Wzorki: Sugar Effect (Indigo), proszki akrylowe (NeoNail)
Wykończenie: top coat hybrydowy Gelish


Przy niedzieli, mam dla Was śliczne niebieskości. Proponuję Wam zdobienie przy użyciu pięknego błękitu o nazwie PERSKI NIEBIESKI od Neess oraz granatu PARIS BLUE od Indigo. Wzorki natomiast wykonałam malując je żelem Sugar Effect, utwardzając i wcierając proszki akrylowe od NeoNail. Także jak widzicie niewielkim nakładem pracy można wykonać całkiem ciekawą stylizację.
Pozwolę sobie jeszcze napisać kilka słów na temat PERSKIEGO NIEBIESKIEGO. Osobiście jestem fanką wszelkich niebieskości, dlatego nie będzie zaskoczeniem, że bardzo spodobał się mi ten kolor. Jednak oprócz samego odcienia lakier charakteryzuje się bardzo dobrym kryciem przy dwóch warstwach i należy raczej do lakierów o rzadszej konsystencji. Ponadto nie sprawia problemów przy ściąganiu. Dlatego myślę, że jeszcze na pewno wrócę do lakierów od Neess.


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.