stycznia 14, 2018

WOŚPBaza: First Base (NCLA)
Kolory: #02 SAND EFFECT (Pierre Rene)
Wzorki: farbki akrylowe + #196 night (Sensique)
Wykończenie: Ultra gloss nail shine (Essence)


Dziś taki niezwykły dzień. To już po raz 26. gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. A ja popieram i wspieram, dlatego na moich paznokciach gości specjalne zdobienie. Na instagramie od wczoraj widniały małe zapowiedzi tego co w dzisiejszym poście, z tego też powodu polecam Wam obserwację mojego profilu na IG, bo tam trochę więcej się dzieje i pojawia się dużo zapowiedzi przyszłych postów. 
A wracając do dzisiejszego zdobienia, to z WOŚP kojarzą się nieodłącznie czerwone serduszka, ale także dużo kolorów i latawce, dlatego zdecydowałam się właśnie na te trzy motywy. Zaczęłam od dwóch kolorów, czerwieni i czerni, później w ruch poszła biała farbka akrylowa, która spowodowała, że powstało ciekawe hipnotyzujące zdobienie, a dalej już było mieszanie i tworzenie właściwych kolorów, myślałam że to będzie najgorsze, ale jednak nie było tak źle. Przy tworzeniu tego zdobienia, uświadomiłam sobie jakie to cudowne uczucie tworzyć coś inspirowanego jakimś szczególnym wydarzeniem, świętem, dniem czy nawet postacią. Uwielbiam taką moją małą twórczość :)
A jak tam u Was w WOŚPową niedzielę? Dzieje się? 3 komentarze:

 1. Piękne! Bardzo mi się podoba! :)
  Szukałam dzisiaj wolontariusza WOŚP'u w pobliskiej mini galerii handlowej ale nie znalazłam :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A my z mężem wybraliśmy się tylko na zakupy obiadowe i od razu przed sklepem mieliśmy dzieciaczki z puszeczkami :) Tak miło, bo dzieciaczki jeszcze małe i rodzice ich pilnowali i oprócz serduszek dostaliśmy jeszcze cukierki :)

   Usuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger