stycznia 22, 2018

REDICALISTBaza: odżywka ALL IN ONE (Sensique)
Kolor: #147 REDICALIST (NCLA)
Wzorki: farbki akrylowe
Wykończenie: Ultr gloss nail shine (Essence)

Mam dla Was coś wprost obłędnego. Tym razem nie będzie prościutko. Chociaż jakby się dobrze zastanowić to tak trudno też nie było. Już jakieś małe zwiastuny były na instagramie, a dziś będzie w całości, w pełnowymiarowym poście.
Tym razem chcę Wam przedstawić drugiego holosia od NCLA, w mojej kolekcji. Jest to lakier z serii Pshiiit, który jest niby czerwony, ale w buteleczce bardziej wpada w róż niż czerwień. Jak zauważycie na zdjęciach, w buteleczce widać jak się mieni, na paznokciach trochę mniej, a bynajmniej na zdjęciach ciężko to uchwycić. Lakier szybciutko zasycha i standardowo kryje przy dwóch warstwach. A kolor ma oczywiście obłędny.
Mimo, że kolor sam w sobie jest przepiękny, to zdecydowałam się na wykonanie na nim zdobienia. Pomysł zrodził się dzięki Olesyi, która jakiś czas temu w relacji na żywo prezentowała jak zrobić takie kwiatuszki, oczywiście u mnie nie wyszły tak perfekcyjnie jak u niej, ale i tak byłam zachwycona tym zdobieniem i już myślę że muszę je powtórzyć na moim drugim holosiu. Malunki wykonałam farbkami akrylowymi.   5 komentarzy:

 1. Przepiękny lakier! A o malowanych kwiatkach to już nawet nie wspomnę :) Bardzo ładnie! Aż naszła mnie ochota na jakąś czerwień na paznokciach ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Kwiatki perfekcyjne a lakier wręcz obłędny! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie obłędny kolor! :O

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, lakier wymiata! Kwiatki też pięknie zmalowane :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger