Przejdź do głównej zawartości

Lot balonemBaza: baza hybrydowa Neess
Kolory: SZARY TYP, MALINA JEST Z BROKATEM (Neess)
Wzorki: #023 BANANA, #045 ELECTRIC ORANGE, #040 CANARY GREEN, #034 MARDI GRAS, #033 PINK DOLL, #022 MINT, #041 CARIBEAN GREEN (Semilac), Purple Aquarelle, Navy Aquarelle (NeoNail), Mr Black,żel Sugar Effect (Indigo), proszek akrylowy NeoNail, Candy Effect no.3 (Neess)
Wykończenie: top coat hybrydowy Neess

Po ciężkim i przed kolejnym tak samo ciężkim dniem pracy mam ochotę gdzieś odlecieć. Może ktoś chce się ze mną zabrać? Proponuję lot balonem, co Wy na to? To jedyna i niepowtarzalna okazja na taki 'odlot'. Nie wiem czy już kiedyś o tym pisałam, ale panicznie boję się latać samolotem, zatem lot balonem może być ciekawą alternatywą. Będzie kolorowo, wietrznie i beztrosko. Namówiłam Was?
To lecimy :)


Do takiego balonowego zdobienia zainspirowała mnie oczywiście Olesya. Bardzo lubię jej pomysły, ponieważ są bardzo ciekawe i wyróżniają się niesamowitą dbałością o detale. Starałam się chociaż trochę dorównać jej perfekcji w zdobieniach.


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.