Przejdź do głównej zawartości

Bal karnawałowyBaza: odżywka ALL IN ONE (Sensique)
Kolor: #285 BLUE STAR (My Secret)
Dodatki: #282 RAINBOW SPARKS (My Secret)
Wykończenie: Ultra gloss nail shine (Essence)

Wybieracie się na bal karnawałowy w tym sezonie? Jeśli tak, to będę miała dla Was iście karnawałową i bardzo prostą propozycję. Zaś jeśli się nie wybieracie na bal w realu to zabiorę Was na wirtualny bal karnawałowy. Zgadzacie się na taki układ? To lecimy.
Jakiś czas temu w moje ręce trafił kolor BLUE STAR od MySecret, oczywiście moja pierwsza reakcja była bardzo pozytywna, bo w końcu uwielbiam niebieskości i granaty, ale rozczarowanie przyszło z czasem. Kiedy już zabrałam się za wypróbowanie lakieru na paznokciach okazało się, że z pięknego granatu ze złotymi drobinkami została niemalże sama czerń z lekko wyróżniającymi się złotymi akcentami. I jedynie w miejscach gdzie dwie warstwy były troszkę za cienkie widać było delikatne prześwity granatu. Na szczęście, ostateczne wrażenie uratował piękny RAINBOW SPARKS. Nie mając za bardzo pomysłu, co na tym moim nieszczęsnym granacie zdziałać uznałam, że nic mu nie zaszkodzi jak go trochę ożywię. I tak powstało ciekawe połączenie, które na pewno świetnie sprawdzi się w karnawałowym sezonie.
Wolicie taką prostotę, czy szukacie większych urozmaiceń? Idąc na bal zdecydowalibyście się na coś prostego, czy pokombinowalibyście z jakimś zdobieniem?Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.