Przejdź do głównej zawartości

ZimowoBaza: baza hybrydowa Evonails
Kolory: #039 SEXY RED (Semilac), #204 CUT THE JEANS (Evonails)
Wzorki: #039 SEXY RED (Semilac), #7561 SZARY TYP (Neess), Mr White, Mr Black, żel sugar effect (Indigo), proszek akrylowy (Neonail)
Wykończenie: top hybrydowy Evonails

Były już śnieżynki, więc dziś będzie coś troszkę trudniejszego. Jakiś czas temu Monika Urantówka zamieściła na swoim fanpage stepiki jak zrobić ciekawe zimowe motywy i widzę że zrobiły furorę, bo dużo dziewczyn się nimi zainspirowało. Oczywiście ja również. W dzisiejszym poście zdecydowałam się na misiaczka i uroczego pingwinka. Dodatkowo połączyłam to wszytko z popularnym sweterkowym, norweskim wzorem. Motyw ten chodził, za mną już w ubiegłym roku, ale ostatecznie się do niego nie zabrałam więc nadrabiam to w tym roku. A efekty macie okazję dziś ocenić. :)
Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.