Przejdź do głównej zawartości

Zimowa ptaszynaBaza: baza hybrydowa (Evonails)
Kolory: #034 MARDI GRAS (Semilac), #204 CUT THE JEANS (Evonails)
Wzorki: #66 SIBERIAN IRIS (Evonails), 034 MARDI GRAS, #045 ELECTRIC ORANGE (Semilac), Mr White, Mr Black, żel sugar effect (Indigo), proszek akrylowy (Neonail)
Wykończenie: hybrydowy top coat matowy (Neonail), hybrydowy top coat (Evonails)


Nie wyrobiłam się już przed świętami więc dopiero teraz nadszedł czas na prezentację kolejnego zimowego zdobienia. Tym razem będzie matowo. Wróciłam do mojego ulubionego koloru MARDI GRAS tyle że właśnie w macie, jedynie ptaszek jest błyszczący. Jak widzicie powyżej w opisie, ptaszki zostały namalowane hybrydami, to dopiero moje początki w tworzeniu wzorów hybrydami, bo wcześniej raczej towarzyszyły mi farbki akrylowe, dlatego jeszcze nie do końca mi wszystko wychodzi. Jednak powoli nabieram wprawy. Przy okazji ciekawy efekt wyszedł mi na paznokciach ze śnieżynką, dzięki matowemu połączeniu z żelem sugar effect oraz proszkiem akrylowym. Jestem z tego bardzo zadowolona.   
Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.