grudnia 20, 2017

Spotkanie z NCLA
Dziś mam dla Was trochę inny post niż zwykle. Jednak mam nadzieję, że nie będzie pierwszym i zarazem ostatnim z takiej serii. 

Otóż, w ubiegłą sobotę miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu z marką NCLA, zorganizowanym dzięki Ani. Było to moje pierwsze takie spotkanie z innymi blogerkami, jak również z przedstawicielami jakieś "paznokciowej" marki, dlatego byłam bardzo ciekawa jak to wygląda. Fajnym doświadczeniem było tutaj poznawanie osób bardziej po adresie bloga niż po twarzach czy imionach.

Przechodząc do najważniejszych rzeczy, na spotkaniu miałyśmy okazję zapoznać się z produktami oferowanymi przez markę NCLA. Na początek poznaliśmy naklejki, ich specyfikę oraz sposób aplikacji. Ja wypróbowałam naklejanie naklejki na wzorniku, ale nie do końca mi to wyszło, ponieważ wzornik jest zbyt wypukły. Jednak dzięki Adzie miałam okazję spróbować aplikacji naklejek, właśnie na jej paznokciach, nie szło mi to najlepiej, ale w najbliższym czasie postaram się stworzyć coś z tych naklejek na swoich paznokciach. Po lepszych lub gorszych próbach z naklejkami, zabrałyśmy się za sprawdzanie kolorystyki i krycia lakierów. Ja bardziej skupiłam się na lakierach zwykłych i znalazłam kilka odcieni dla siebie, zaś z hybryd urzekło mnie piękne złotko, które niebawem powinno u mnie zagościć. Testowanie lakierów toczyło się w tle rozmów i śmiechów.

Poniżej naklejki, które wybrałam do testów:


Cały wzornik pięknych odcieni *_*


A takie mnóstwo naklejek mieliśmy do wyboru, chociaż to i tak jeszcze nie wszystkie :)


Poniżej efekty mojej twórczej pracy, z przepięknym złotkiem na szczycie oraz voucherem rabatowym właśnie dla Was. Na hasło: paznokciewkolorzemarzeń w sklepie ShopNCLA otrzymacie 25% zniżki, a wierzcie mi że naprawdę warto z niej skorzystać i wypróbować produkty NCLA. Zniżka jest ważna tylko do 01.01.2018 więc musicie spieszyć się z decyzją.


Na koniec otrzymaliśmy miłe upominki, zawierające 4 lakiery, przepiękny złoty przybornik z akcesoriami do paznokci oraz szklany pilniczek. Poniżej zobaczycie zawartość paczuszek oraz inne dodatki ze spotkania i oczywiście zbliżenie na lakiery, które otrzymałam.


Podsumowując, niesamowicie cieszę się, że miałam okazję uczestniczyć w tym spotkaniu, obym częściej mogła brać udział w takich spotkaniach. Zaś co do marki NCLA myślę, że warto zainteresować się ich produktami, które nie zawierają toksyn takich jak: formaldehyd, żywica formaldehydowa, toluen, DBP, kamfora, ksylen oraz TPHP, czyli są 7-free, a dodatkowo są w pełni wegańskie. Dlatego polecam :)


7 komentarzy:

 1. Nie znam tej marki. Piękne kolory :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie znałam, marka od niedawna otworzyła się na klientki indywidualne, wcześniej była dostępna tylko dla salonów. A mają bardzo ciekawe lakiery, dodatkowo zwykłe lakiery bardzo szybko zasychają :)

   Usuń
 2. ładne naklejki miałaś, mnie też z nimi nie wyszło haha ;)
  A jakie ładne "bombki" na choinkę masz teraz! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo miło było Cię poznać :) I tak Twoje naklejki wyglądały lepiej niz moje, trzeba mieć z nimi troszkę wprawy ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A to Ty robiłaś tą piramidkę! ;D

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger