Przejdź do głównej zawartości

Pada śniegBaza: odżywka ALL IN ONE (Sensique)
Kolory: #283 FROSTY TOP, #284 SPARKLING MAHOGANY (My Secret)
Wzorki: farbki akrylowe
Wykończenie: Ultra gloss nail shine (Essence)

Nadszedł w końcu czas, na pierwsze zimowe zdobienie w tym sezonie. Tym razem zaczynam spokojnymi śnieżynkami, które mają zapowiadać zimowy czas. Natomiast kolorek SPARKLING MAHOGANY ma oznaczać taką kończąca się jesień :) Na początek chciałam Wam troszkę przybliżyć kolorki  FROSTY TOP oraz SPARKLING MAHOGANY, dlatego poniżej zobaczycie zdjęcia również bez zdobień. Myślę, że na dużą uwagę zasługuje SPARKLING, ponieważ jest bardzo ładnym jesiennym kolorkiem. A gdy już skończycie zapoznawać się z samymi kolorami lakierów, to przyjrzyjcie się śnieżynkom, które wbrew pozorom nie są zbyt trudne do wykonania. Jak wiecie lub nie, lubię czasem kontrastowe połączenia, dlatego niech Was nie dziwią czarne śnieżynki, to tak aby nie było zbyt szablonowo. :) 


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.