Przejdź do głównej zawartości

Na sylwestra?Baza: baza hybrydowa Neess
Kolory: 50 TWARZY RÓZU, CZEKOLADA MARMOLADA (Neess)
Zdobienie: pyłek CHROME EFFECT (EvoNails), płatki SHINY FLAKES (Neess)
Wykończenie: top coat hybrydowy (Neess)

Ostatni dzień w tym roku, dlatego dziś post lekko wystrzałowy. Te pazurki wykonałam jakiś czas temu, ale już z myślą o sylwestrowej nocy. Tym razem zrobiłam na swoich paznokciach taki mix zdobień, ponieważ miałam kilka produktów do wypróbowania.
Oczywiście zaczęłam od sprawdzenia aplikacji i krycia lakierów od Neess. Na pierwszy rzut oka, lakiery te są troszkę rzadsze od na przykład Smilaca czy Indigo, ale na szczęście nie zalewają skórek, tylko trzeba pamiętać, aby nakładać cieniutkie warstwy. Natomiast jeśli chodzi o krycie to dwie cieniutkie warstwy w zupełności wystarczą. Kolejnym produktem, który sprawdziłam był pyłek CHROME EFFECT, ale najpierw musiałam nauczyć się aplikacji. Niestety nie miałam topu NO WIPE więc aplikacja była trochę cięższa, jednak okazało się, że po przetarciu koloru cleanerem powierzchnia, która zrobiła się matowa równie dobrze nadawała się pod aplikację pyłku. Dlatego pozwoliłam sobie na kilka różnych kombinacji przy użyciu tego produktu. Jedyny minus jest taki, że przy częściowym nałożeniu pyłku na paznokieć, przy nakładaniu topu, delikatnie roznosi się on po całym paznokciu. I ostatnim produktem wykorzystanym przy dzisiejszym zdobieniu są cudowne płatki SHINY FLAKES, miałam już podobne płatki tylko w innej kolorystyce i również byłam z nich bardzo zadowolona. Te dzisiejsze są w odcieniach fioletowym i niebieskim więc dla mnie są idealne. Dlatego zapewne nieraz wykorzystam je na swoich paznokciach. Nie będę Was bardziej zanudzać tekstem, bo możecie ocenić efekty po zdjęciach.

Na koniec chciałabym Wam życzyć wystrzałowego wejścia w Nowy 2018 Rok. Dodatkowo niech to będzie roku pełen nowych pomysłów, inspiracji i projektów. Spełniajcie swoje osobiste i zawodowe marzenia i po prostu BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWI !!! :)   
Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.