Przejdź do głównej zawartości

Moje świąteczne zdobienieBaza: baza hybrydowa Gelish
Kolory: Mr Black (Indigo), Milk Shake (NeoNail), #54 CHLOE (Evonails)
Wzorki: żel Sugar Effect (Indigo), hybrydowy top matowy, pyłek MERMAID EFFECT (NeoNail)
Wykończenie: top coat hybrydowy Gelish

Z moim świątecznym zdobieniem trochę się przeliczyłam. Wydawało mi się, że dobrze wykalkulowałam czas i uda się mi zamieścić post w Wigilię. Niestety jak widzicie nie udało się. Z tego też powodu dopiero dziś prezentuję Wam moje świąteczne paznokcie. Z tym pomysłem miałam trochę problemu, bo nie mam w swej kolekcji takiej zielonej hybrydy, która byłaby idealna do planowanego zdobienia. Jeszcze przed świętami szukałam idealnego odcieniu, ale ostatecznie zabrakło czasu. Dlatego musiałam coś wykombinować z tego co mam. A miałam przepiękny odcień CHOLE, który niestety w tym przypadku nie do końca odpowiadał mi kolorystycznie, bo był zbyt morski (bardziej niebieski niż zielony) więc pomyślałam, że jak zastosuję najpierw czarną hybrydę Mr Black, a dopiero później CHOLE, to powinno być idealnie. I tak też się stało, co możecie zobaczyć na zdjęciach. Z efektu jestem bardzo zadowolona, najgorsze było jedyni nałożenie tych kilku cieniutkich warstw, ale jakoś się z tym uporałam. Natomiast zieleń połączyłam ze "sweterkowym" wzorem z filmiku na yt Semilac. Z tego też powodu nie będę Wam rozpisywać krok po kroku jak robiłam zdobienie, ponieważ to możecie zobaczyć na filmiku. W sumie zdobienie to może być równie dobre na sylwestra.


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.