Przejdź do głównej zawartości

Sensique ART NAILS - podsumowanie#330 GOLDEN SAND
#331 CORAL REEF
#332 OCTOPUS
#333 SEA WAVES
#334 MERMAID


Czas na podsumowanie metalicznej serii ART NAILS od Sensique. Jeśli przeglądaliście posty z tymi lakierami, to na pewno wiecie o moich zachwytach nad nimi. I tak przechodząc do ostatecznej opinii na ich temat, mogę je Wam w 100% polecić. Niech Was nie odrzuca wykończenie, bo ja jak zobaczyłam te lakiery w buteleczkach to uznałam, że zdecydowanie nie przypadną mi do gustu. Jednak jak to zwykle bywa lakiery potrafią zaskoczyć i tym się to właśnie udało. Mnie osobiście rzuciły na kolana, może nie wszystkie, ale większość :) 
Aplikacja nie stanowi żadnego problemu. Lakiery nie smużą, a do pełnego krycia wystarczą w zupełności 2 warstwy. Także przy zmywaniu nie ma komplikacji, mimo że lakiery zawierają drobinki, które czasem potrafią uprzykrzyć zmywanie. Zatem, jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować żadnego z tych lakierów, to polecam Wam wybrać się do Drogerii Natura i zaprzyjaźnić się, z którymś z kolorów. Natomiast poniżej zamieszczam zdjęcia wraz z odnośnikami do konkretnych postów, gdzie możecie obejrzeć więcej zdjęć. :)Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.