Przejdź do głównej zawartości

Prezentowy decoupage
Dziś mam dla Was coś z innej beczki. Od czasu do czasu ozdabiam jakieś przedmioty i chciałabym się Wam pochwalić nowymi tworami. Pierwszym jest spersonalizowane pudełko na prezent ślubny dla moich znajomych. W tym przepadku na serwetce wydrukowałam ich zdjęcie i później przykleiłam tę serwetkę na pudełku.


Kolejnym pudełkiem, jest pudełko urodzinowe dla mojej przyjaciółki, tym razem bez zawartości. Tutaj wykorzystałam motyw z serwetki, który bardzo ale to bardzo mi się podoba.


Na koniec zostawiłam coś paznokciowego. Oto mój nowy dom dla hybryd, oczywiście wszystkie się tutaj nie zmieszczą, ale z czasem zrobię nowe domki. Tutaj też wykorzystałam motyw z serwetki.Komentarze

  1. Śliczne! Szczególnie podoba mi się to drugie, urodzinowe pudełeczko :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.