Przejdź do głównej zawartości

Neon FruitsLIME
ORANGE
STRAWBERRY
CHERRY
BLACKBERRY


Czas na podsumowanie. Pokazałam Wam już całą serię neonów od MySecret, fakt trochę mi to zajęło, ale mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe. Wszystkie lakiery są piękne, jedne bardziej, drugie mniej. Jedne kryją lepiej, drugie trochę gorzej. Aczkolwiek w ogólnym rozrachunku każdy lakier mimo małych minusów, ma znacznie więcej plusów, które przemawiają za posiadaniem każdego z nich. Poniżej znajdziecie zdjęcia i odnośniki do każdego z postów. Chętnie poczytam, które zdobienie najbardziej Wam się spodobało :) I obiecuję to nie koniec owocowych postów :)


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.