Przejdź do głównej zawartości

LIME


Baza: odżywka ALL IN ONE (Sensique)
Kolory: LIME z serii Neon Color (My Secret), #33 wild white ways THE GEL (Essence)
Wzorki: farbki akrylowe
Wykończenie: Ultra gloss nail shine (Essence)

Czekaliście na to zdobienie? Mam nadzieję, że tak. To już przedostatni lakier z tej owocowo-neonowej serii. I oczywiście jest cudowny. Jednak przy aplikacji polecam użycie białego lakieru podkładowego, wtedy nie będzie potrzeby nakładania bardzo dużej ilości warstw. Jak wszystkie lakiery z tej świetnej serii, nie sprawia żadnych problemów. Taki neonek, to trudna sztuka z wymyśleniem odpowiedniego zdobienia, ale owocowa nazwa pomogła w wyczarowaniu tego co ostatecznie pojawiło się na moich paznokciach. Liczę, że zdobienie przypadnie Wam do gustu. :)Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.