Przejdź do głównej zawartości

BLUEBERRYBaza: baza hybrydowa EVOnails
Kolory: lakiery hybrydowe #204 CUT THE JEANS!, #54 CHLOE (EVOnails), Mr White (Indigo), #87 GLITTER INDIGO (Semilac)
Wzorki: żel Sugar Effect, Mr White and Mr Black (Indigo), #66 SIBERIAN IRIS (EVOnails), #041 CARRIBEAN GREEN (Semilac), 
Wykończenie: top coat hybrydowy EVOnails

Tak jak obiecałam mam dla Was kolejne owocowe zdobienie. Tym razem wersja hybrydowa i nawet wzorki namalowałam hybrydami. W głównej mierze wykorzystałam lakiery od EVOnails (które bardzo mocno polubiłam), ale pomocne były też lakiery Semilac oraz Indigo. A stąd zaczerpnęłam inspirację do zdobienia. 
Muszę się przyznać, że z tymi owocami na paznokciach, spędziłam najwięcej czasu i najlepiej się z nimi czułam. Na pewno tutaj jest duża zasługa kolorystyki, ponieważ wykorzystałam tu kolory które uwielbiam. Aczkolwiek zdobienie samo w sobie też sprawiało, że nie miałam ochoty go niszczyć.


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.