Przejdź do głównej zawartości

STRAWBERRY


Baza: odżywka VITAMIN FIRST AID (Sensique)
Kolory: STRAWBERRY z serii Neon Color (My Secret), #33 wild white ways THE GEL (Essence)
Wzorki: farbki akrylowe
Wykończenie: Ultra gloss nail shine (Essence)

Postanowiłam poprzeplatać Wam posty, dla urozmaicenia, aby nie były ułożone seriami lakierów. Dlatego dziś prezentuję lakier z owocowo-neonowej serii od My Secret o nazwie STRAWBERRY, w związku z czym zmalowałam na paznokciach truskawki. Kolor nie jest czerwienią, a bardzo ciemną pomarańczą, dlatego początkowo średnio kojarzył się mi z truskawkami. Jednak jak już zabrałam się za malowanie, to okazało się że nazwa była trafiona, przynajmniej w moim odczuciu. Ten kolor potrzebuje około 3 warstw do pełnego krycia, ale proponowałabym najpierw nałożenie białego lakieru bazowego, a później nakładanie odpowiednich ilości warstw koloru z zależności od upodobań. Ze zmywaniem też nie będziecie mieli problemów, a płytka nie będzie przebarwiona :)
Teraz zapraszam Was do obejrzenia zdjęć ze zdobieniem, które całkiem dobrze mi się nosiło.Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.