Przejdź do głównej zawartości

#332 Octopus


Baza: odżywka ALL IN ONE (Sensique)
Kolor: #332 OCTOPUS (Sensique)
Wzorki: stemple (BPS)
Wykończenie: Ultra gloss nail shine (Essence)

Po weekendzie, czas abyście poznali kolejny kolor z serii NAIL ART, a jest nim OCTOPUS (nazwa kojarzy mi się z czymś galaktycznym, ale z angielskiego to podobno ośmiornica). Ten kolor to połączenie mnóstwa drobinek w odcieniach szarości, fioletu, różu i czerwieni, można też znaleźć tam kilka innych odcieni, w zależności od światła. Lakier sam w sobie jest bardzo fajny, tak jak wszystkie lakiery z tej serii jest bezproblemowy przy aplikacji oraz zmywaniu, jednak kolor tym razem do mnie nie trafia, ale Wam może się spodobać. Do wykonania tego zdobienia wykorzystałam płytkę do stempli od BPS.Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.