Przejdź do głównej zawartości

#193 CRAZY AURORA


Baza: baza hybrydowa Evonails
Kolory: #193 CRAZY AURORA (Evonails)
Wzorki: lakiery hybrydowe #66 SIBERIAN IRIS, #204 CUT THE JEANS, #103 MARIGOLD (Evonails), Aquarelle base white, Sugar effect (Indigo)
Wykończenie: top coat hybrydowy Evonails

Dziś pozwolę Wam odpocząć od lakierów Sensique oraz My Secret i zaprezentuję Wam przepiękny i nieobliczalny lakier hybrydowy CRAZY AURORA. Jest kolor, który w zależności od światła przebiera róże odcienie. Najbardziej rzuca się w oczy zieleń oraz fiolet, ale możemy też zobaczyć niebieski, pomarańczowy a nawet lekko złoty wystarczy trochę pobawić się sztucznym światłem. Kiedy wybierałam ten kolor nie spodziewałam się, że będzie on aż tak niezwykły. Co do krycia to potrzebuje 3 cieniutkich warstw, a efekt będzie taki jak widzicie na zdjęciach i na filmiku :) Zdecydowanie mogę Wam polecić ten lakier, jak również inne od Evonails.Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.