Przejdź do głównej zawartości

CHERRY


Baza: odżywka VITAMIN FIRST AID (Sensique)
Kolory: CHERRY z  serii Neon Color (My Secret), #33 wild white ways THE GEL (Essence)
Wzorki: farbki akrylowe
Wykończenie: Ultra gloss nail shine (Essence)

W czwartek na fanpage pisałam, że postaram się wrzucić coś bardziej energetycznego, niestety wczoraj nie zdążyłam więc dziś nadrabiam zaległości. 
Nie wiem czy znacie owocową serię NEON COLOR od MySecret, jeśli nie to na pewno Wam ją przybliżę. Owocowe nazwy lakierów zmotywowały mnie do zmalowania analogicznych motywów na paznokciach, co dało mi niesamowitą radochę. 
Na początek proponuję Wam kolorek CHERRY, czyli piękny neonowy róż. Sprawdzi się w piękne, letnie dni, ale także może ożywić ponure, jesienne. Ten kolorek do w miarę dobrego krycia potrzebuje około 3 warstw, na szczęście lakier nie schnie zbyt długo, oczywiście jak na zwykły lakier. Jednak przy odżywce, trzech warstwach koloru i topie, w moim przypadku jak zawsze Ultra gloss nail shine, trzeba liczyć około godzinę na wyschnięcie tego wszystkiego. A później jeszcze malowanie wisienek, które możecie obejrzeć poniżej: Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.