Przejdź do głównej zawartości

Blogowe zmiany

Witajcie moi Drodzy,

Już od jakiegoś czasu zbierałam się do tego posta. Sami też na pewno zauważyliście moją znikomą obecność na blogu. Jeszcze przez jakiś czas myślałam, że dam radę jakoś wrócić do regularnych postów. Niestety nic nie zapowiada, że to się uda.


Dlatego uznałam, że wypada napisać do Was kilka słów. Jestem zmuszona zrezygnować z dawnych regularnych postów. Mam nadzieję, że raz na jakiś czas uda mi się napisać jakiegoś posta ze zbiorem zdobień z dłuższego okresu, ale od razu uprzedzam, że nie będą to zbyt częste posty.


Na chwilę obecną bardzo serdecznie zapraszam Was na mój fanpage bądź instagrama, ponieważ tam zamierzam dzielić się z Wami moimi zdobieniami oraz nowościami które testuję. Mam nadzieję, że w ten sposób szybciej będziecie dowiadywali się o wartych uwagi nowościach bądź po prostu ciekawych produktach. 

I na koniec zamieszczam dla Was trzy zdobienia, które jeszcze od zeszłego roku nie doczekały się publikacji. Mam nadzieję, że mimo mojego przestawienia się na fanpage nie będziecie mieli mi tego za złe i dołączycie do moich fanów o ile jeszcze nimi nie jesteście ;)


Komentarze

  1. Publikuj tam gdzie Ci wygodniej ;-)
    Zdobienia bardzo ładne - w oko wpadło mi ostatnie, one stroke rządzi ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. uż jestem i na pewno bede dalej obserwować :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.