kwietnia 08, 2017

Blogowe zmiany

Witajcie moi Drodzy,

Już od jakiegoś czasu zbierałam się do tego posta. Sami też na pewno zauważyliście moją znikomą obecność na blogu. Jeszcze przez jakiś czas myślałam, że dam radę jakoś wrócić do regularnych postów. Niestety nic nie zapowiada, że to się uda.


Dlatego uznałam, że wypada napisać do Was kilka słów. Jestem zmuszona zrezygnować z dawnych regularnych postów. Mam nadzieję, że raz na jakiś czas uda mi się napisać jakiegoś posta ze zbiorem zdobień z dłuższego okresu, ale od razu uprzedzam, że nie będą to zbyt częste posty.


Na chwilę obecną bardzo serdecznie zapraszam Was na mój fanpage bądź instagrama, ponieważ tam zamierzam dzielić się z Wami moimi zdobieniami oraz nowościami które testuję. Mam nadzieję, że w ten sposób szybciej będziecie dowiadywali się o wartych uwagi nowościach bądź po prostu ciekawych produktach. 

I na koniec zamieszczam dla Was trzy zdobienia, które jeszcze od zeszłego roku nie doczekały się publikacji. Mam nadzieję, że mimo mojego przestawienia się na fanpage nie będziecie mieli mi tego za złe i dołączycie do moich fanów o ile jeszcze nimi nie jesteście ;)


3 komentarze:

  1. Publikuj tam gdzie Ci wygodniej ;-)
    Zdobienia bardzo ładne - w oko wpadło mi ostatnie, one stroke rządzi ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. uż jestem i na pewno bede dalej obserwować :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger