Przejdź do głównej zawartości

Misiaczki & Sweterki

Baza: baza hybrydowa Gelish
Kolory: lakiery hybrydowe Paris Blue, Shanghai Glitter, Mr White (Indigo)
Wzorki: misiaczki - farbki akrylowe, sweterki - żel Sugar Effect (Indigo)
Wykończenie: top coat hybrydowy Gelish


Witajcie moi drodzy :)
Śnieg na razie za oknami znika, a ja mam dla Was delikatnie zimowe zdobienie. Dziś w roli główniej hybrydy od Indigo, o przepięknych kolorach. Pewnego wieczoru tak sobie siadłam i zmalowałam do tych kolorków zdobienia. Oczywiście pojawiły się misiaczki, bo je uwielbiam i sweterki, bo dawno ich nie robiłam :D Dodatkowo sweterki wykonałam nowym produktem, który zagościł w moich zbiorach, czyli żel Sugar Effect, chciałam jeszcze zrobić sugar effect na sweterkach, bo taki miałam plan już wcześniej, ale niestety nie było pudru Clear w sklepie Indigo :/ Dlatego został taki zwykły sweterek, ale niebawem zaszaleję :D Udało mi się zamówić sporą ilość pudrów akrylowych na stronie NeoNail wraz z przezroczystym więc na pewno będzie się działo. A tymczasem zapraszam Was do obejrzenia zdjęć :)


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.