Przejdź do głównej zawartości

Zygzakowe love

Baza: baza hybrydowa (Gelish)
Kolory: ISTAMBUL Glitter Gel Polish (Indigo), #022 Mint (Semilac), #023 Banana (Semilac), #048 Bright Emerald
Wzorki: #040 Canary Green (Semilac), #041 Caribbean Green (Semilac), #042 Neon Raspberry
Wykończenie: top coat hybrydowy (Gelish)


Hello, hello, jestem z nowym postem. Dziś żadnych recenzji tylko zygzaczkowe zdobienie. Ze względu na to, że zdjęcia są sprzed jakiegoś czasu, to na pazurkach goszczą hybrydy, ponieważ zapuszczałam je wtedy na ślub. Wykonanie tego zdobienia było niezłą kombinacją. Jakoś miałam bardzo duży problem na jakie kolory się zdecydować i co ostatecznie zmalować. Było trochę zmywania jeszcze przed ostatecznym utwardzeniem, ale w końcu się udało. A w efekcie końcowym powstały takie neonowe mazaje :)  
Jak je zrobiłam? Sondą wykonałam kropeczki w odpowiednich kolorach i miejscach, a później też sondą, ale o cienkiej końcówce, część kropek połączyłam. I tak oto powstał efekt ostateczny.


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.