listopada 07, 2016

Całować usta Twe :)

W Drogeriach Natura jeszcze przed okresem wakacyjnym pojawiły się pomadki do ust w formie tradycyjnej i kredce. Jednak gdy już je dostałam do testów troszkę czasu minęło i kumulacja różnych spraw do załatwienia nie pozwoliła mi uporać się z bliższym pokazaniem Wam jak wyglądają.
Na początek:

KOBO PROFESSIONAL MATTE LIPS
Pomadka zapewniająca ustom matowe wykończenie i pełne nasycenie kolorem. Równomiernie się nakłada i utrzymuje przez długi czas. Połączenie specjalnie dobranych polimerów oraz składników aktywnych pozwala zapewnia ustom odpowiedni poziom nawilżenia, jędrności oraz wygładzenia.

Waga 4,5 g. Cena 15,99 zł

Jak widzicie do wyboru mamy 6 kolorów, ale ja mogę się przekonać tylko do 3. Niestety 3 pozostałe zupełnie do mnie nie przemawiają. Brąz na ustach to zupełnie nie dla mnie. Zaś jeśli chodzi o jakość pomadek, to jak na taką cenę jest to bardzo dobry produkt, na pewno wart zakupu.


Teraz kolej na kredki:

SENSIQUE MATTE FITS PERFECTLY
Matowa pomadka do ust w kredce, do temperowania. Nadaje ustom zdecydowany kolor i aksamitne wykończenie.
Waga 2 g. Cena 9,99 zł

Dostępnych jest 7 kolorów, ja jednak przedstawiam tylko 6, ponieważ jedną jak mama dorwała to już mi jej nie oddała. Bardzo przypadła jej do gustu i już niewiele z niej zostało po kilku temperowaniach. Sama też muszę przyznać, że kredki jeszcze bardziej przypadły mi do gustu. Na pewno są trwalsze, a przynajmniej u mnie. I można z nich tworzyć ciekawe kompozycje nowych kolorów. Produkt zdecydowanie wart swojej ceny. :)
2 komentarze:

  1. Ja dobrze czuję się tylko z pastelowymi odcieniami na ustach :) Myślę, że pomadki w kredce mogłyby mi przypaść do gustu ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam ochotę na jedną kredkę :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger