Przejdź do głównej zawartości

Megara

Baza: odżywka KERATIN  NUTRITION (Sensique)
Kolory: Art Nails #323 tamarillo, #326 rambutan (Sensique)
Dodatkowo: Nail Art #271 RED HEART (My Secret)
Malunki: farbki akrylowe
Wykończenie: top coat Ultra gloss nail shine (Essence)


Witajcie kochani,
Dziś prezentuję Wam kolejną księżniczkę Disneya w moim wykonaniu. Standardowo zmalowałam ją farbkami akrylowymi. Przy zdobieniu wykorzystałam również artystyczny lakier od MySecret z czerwonymi serduszkami, których niestety nie mogłam wyciągnąć z buteleczki ;) Zaś lakiery od Sensique pojawiły się już wcześniej tutaj.
Dodatkowo, uświadomiłam sobie, że nie było mnie tutaj przez równy miesiąc :o I nie mogę obiecać, że będę pojawiać się częściej. Moje paznokcie ostatnio też mają ciężki dni, a muszę je do października jakoś odratować ;) Jednak nie martwcie się, troszkę zdobień do pokazania jeszcze mi zostało. Mam nadzieję, że będziecie mnie tu odwiedzać mimo mojego braku czasu. ;)Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.