kwietnia 28, 2016

Wakacje pod palmami :)

Baza: odżywka VITAMIN FIRST AID (Sensique)
Kolory: #136 z zestawu 1 NATURAL (Sensique), #168 #180 City Fashion (Hean), #251 Cobalt Blue (my Secret), #11 SUNNY (MIYO), #59 z serii Polka (Vipera), #16 TROPICANA (MIYO), #300 White On z serii Xtreme (Sally Hansen)
Stemple: #196 night Sensique color (Sensique)
Wykończenie: Ultra gloss nail shine (Essence)


Dziś mam dla Was niezły mix kolorów. Dodatkowo chciałam Wam na początek przedstawić jeden z lakierów o numerze #136 z duetu NATURAL. Jest to lakier, który należy do pół transparentnych, czyli może być bardzo fajny do frencha za równo tradycyjnego jak i jakiegoś urozmaiconego :) Ma przyjemną barwę, która strasznie kojarzy się mi z lodami śmietankowymi :D Jak dla mnie bardzo dobrze się nakłada i szybko zasycha. Ponadto paznokcie idealnie wyglądają nawet tylko z samym lakierem. :)
Jednak jak to zwykle bywa nie może zabraknąć zdobienia. Tym razem stempelki z mojej pierwszej płytki, z którą zaczynałam moją stemplową przygodę, czyli płytka od KONAD. Ale zanim wykonałam stempelki, to najpierw trochę pokombinowałam z kolorami. Gąbeczką do makijażu nałożyłam kilka kolorów, a jak już zaschły to biały lakier rozrobiłam z bezbarwnym topem i również gąbeczką nałożyłam taką jakby mgiełkę na te kolorowe paznokcie. Później top, aby szybciej wszystko zaschło, i stempelki. :) A teraz zapraszam na porcję zdjęć :)


Na koniec chciałam Wam jeszcze napisać kilka słów o tatuażach od Lady Queen. Wzorki są bardzo ciekawe, ale niektóre ciężko jest aplikować zwłaszcza te mające rozłączne elementy. Dlatego prezentuję Wam tylko prosty okrągły tatuaż, ponieważ z nim nie było dużego problemu przy aplikacji. :) Jeszcze czeka na wykorzystanie Łapacz Snów, ale z nim czekam na letni czas, bo marzy się mi on na łopatce lub przedramieniu. A gdyby jednak Was zainteresowały te tatuaże to na samym dole macie kod ze zniżką na nie lub na jakiekolwiek inne produkty ze sklepu Lady Queen. :)
6 komentarzy:

 1. Genialne mani! :)

  Ps. fajnego masz bloga i śliczne zdjęcia, więc zostaję! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czuć klimat lata! Pieknie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te paznokcie są bajeczne! Bardzo mi się podobają :) Co do tatuaży to kupiłam w wakacje w Super pharmie, ale szybko mi schodzą ze skóry.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger