Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie I testów z Drogeriami Natura

Witajcie moi Drodzy, znów mnie troszkę nie było, ale próbuję odnaleźć się w nowej sytuacji. Mimo, że teraz powinnam mieć więcej czasu na bloga to trochę kiepsko to wychodzi, niestety poszukiwania nowej pracy nie są takie proste jakby się mogło wydawać.
Pisanie CV i kolejnych listów motywacyjnych jest trochę męczące, a jeszcze wyszukiwanie nowych ofert to jest kolejna tragedia. Jednak dziś zaczęłam dzień trochę inaczej, bo uaktualniłam blogową Galerię, która przeżywała niemały zastój, dodatkowo dokończyłam zdobienie paznokci, ponieważ już od poniedziałku na to czekały, udało się również zrobić ich zdjęcia. A teraz zabrałam się za podsumowanie I testów z produktami z Drogerii Natura. Wszystkie produkty udało się przetestować, a poniżej zebrałam zdjęcia z linkami do wszystkich postów, w których omawiam powyższe produkty. Możecie przejrzeć co najbardziej Wam się podoba jeśli chodzi o kolorystykę, zdobienie, a także wartości odżywcze :)
Zaś przede mną kolejne testy zarówno paznokciowe jak i makijażowe, chociaż co do zdjęć makijażu to jeszcze nie wiem czy coś się pojawi ze wzg na to, że nie mam do tego odpowiedniego sprzętu :/ Jednak na pewno kosmetyki do twarzy przedstawię niebawem :)
Zapraszam do przejrzenia przypominajki :))


Dziękuję Drogeriom Natura oraz markom my Secret i Sensique za możliwość testowania powyższych produktów.


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.