kwietnia 06, 2016

Podsumowanie I testów z Drogeriami Natura

Witajcie moi Drodzy, znów mnie troszkę nie było, ale próbuję odnaleźć się w nowej sytuacji. Mimo, że teraz powinnam mieć więcej czasu na bloga to trochę kiepsko to wychodzi, niestety poszukiwania nowej pracy nie są takie proste jakby się mogło wydawać.
Pisanie CV i kolejnych listów motywacyjnych jest trochę męczące, a jeszcze wyszukiwanie nowych ofert to jest kolejna tragedia. Jednak dziś zaczęłam dzień trochę inaczej, bo uaktualniłam blogową Galerię, która przeżywała niemały zastój, dodatkowo dokończyłam zdobienie paznokci, ponieważ już od poniedziałku na to czekały, udało się również zrobić ich zdjęcia. A teraz zabrałam się za podsumowanie I testów z produktami z Drogerii Natura. Wszystkie produkty udało się przetestować, a poniżej zebrałam zdjęcia z linkami do wszystkich postów, w których omawiam powyższe produkty. Możecie przejrzeć co najbardziej Wam się podoba jeśli chodzi o kolorystykę, zdobienie, a także wartości odżywcze :)
Zaś przede mną kolejne testy zarówno paznokciowe jak i makijażowe, chociaż co do zdjęć makijażu to jeszcze nie wiem czy coś się pojawi ze wzg na to, że nie mam do tego odpowiedniego sprzętu :/ Jednak na pewno kosmetyki do twarzy przedstawię niebawem :)
Zapraszam do przejrzenia przypominajki :))


Dziękuję Drogeriom Natura oraz markom my Secret i Sensique za możliwość testowania powyższych produktów.


3 komentarze:

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger