Przejdź do głównej zawartości

Wieje chłodem :)Nazwa: #187 french lila z serii SENSIQUE COLOR (Sensique)
Od producenta: "Trwały lakier do paznokci z Tefpoly. Intensywny kolor i szklany połysk. Przed użyciem wstrząsnąć (góra/dół). Polecane zastosowanie lakieru podkładowego."
Opis: Ten lakier charakteryzuje się pięknym liliowym odcieniem, a jego dodatkową zaletą jest to, iż jest niemalże identyczny z innym fioletem w mojej kolekcji, który bardzo lubiłam, ale jak to zwykle bywa skończył się. Zatem mam następcę. Nie ma co więcej się rozpisywać na jego temat bo podobnie jak pozostałe lakiery z tej serii charakteryzuje się niesamowitym połyskiem, do krycia wystarczają dwie warstwy, a zmywanie jest bezproblemowe.
Pojemność: 10 ml
Cena: 6,99 zł


Baza: odżywka do paznokci VITAMIN FIRST AID (Sensique)
Kolory: #251 COBALT BLUE z serii HOT COLORS (my Secret), #187 french lila z serii SENSIQUE COLOR (Sensique)
Wzorki: farbki akrylowe
Dodatki: lakier z drobinkami #63 z serii Polka (Vipera)
Wykończenie: top coat INSTA-DRI (Sally Hansen)

Dzisiejszym wieczorem mam dla Was chłodny mani. Już robiłam podobne zdobienie około rok temu. I tamto wcześniejsze bardziej się mi podoba, chyba tamta kolorystyka bardziej mi podpasowała. Dobranoc :)


Miałam możliwość testowania powyższych produktów dzięki zaufaniu marek mySecret, Sensique oraz Drogerii Natura. :)Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.