lutego 11, 2016

Maki w innej kolorystyce?+nowości Natura

Baza: szary lakier od Abalico
Wzorki: farbki akrylowe
Wykończenie: top coat KillyS


Hej, hej, dziś nareszcie przychodzę z takim dość lajtowym postem, w którym nie rozpisuję się o wadach i zaletach lakierów. Po prostu chcę pokazać Wam zdobienie wykonane w jakiejś wolnej chwili. Uznałam, że te kwiatuszki przypominają mi maki i dlatego to właśnie do nich nawiązałam w tytule. Aby je namalować użyłam dwóch pędzli, które otrzymałam w ramach współpracy od Lady Queen. Jak wiecie moja kolekcja pędzli jest dość sporo a i tak wiecznie mi ich brakuje. Dlatego gdy tylko mam ku temu okazję, przygarniam kolejne do swej kolekcji. Myślę, że niektóre z tych pędzelków przydadzą się mi nie tylko przy malowaniu paznokci, ale też przy ozdabianiu różnych przedmiotów. A tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć.


A jak podoba się Wam mój kociaczek/misiaczek? Też otrzymałam go od Lady Queen.


Gdybyście chcieli zakupić powyższe produkty tj, pędzelki bądź pierścionki to zapraszam Was do sklepu Lady Queen, gdzie stosując mój kod GQLC15 otrzymacie 15% zniżki.

http://www.ladyqueen.com/


Chciałam Wam jeszcze zaprezentować nowości, które od 4 lutego 2016r. są dostępne jedynie w Drogeriach Natura po dość przystępnych cenach.


SENSIQUE LONG LASTING MAKE-UP PENCIL
Kredka pozwalająca na wykonanie trwałej i precyzyjnej kreski.Kremowa formuła oraz automatyczny mechanizm zapewniają łatwą aplikację. Głęboki, czarny kolor gwarantuje klasyczny efekt.
Waga 0,2 g. Cena 7,49 zł.

Natural

Greys

Orient

Burgundy

SENSIQUE TOP COLOR DUO with tefpoly®
Zestaw najmodniejszych w sezonie lakierów do paznokci. Nowoczesna formuła z tefpoly® przedłuża trwałość lakieru, pogłębia intensywność koloru oraz nadaje efekt szklanego połysku. W każdym zestawie znajdują się dwa lakiery dobrane kolorystycznie. Dostępny w czterech zestawach.

Pojemność 2 x 5,5 ml. Cena 9,99 zł.7 komentarzy:

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger