lutego 08, 2016

Ikat nailsNazwa: #190 sorbet z serii SENSIQUE COLOR (Sensique)
Od producenta: "Trwały lakier do paznokci z Tefpoly. Intensywny kolor i szklany połysk. Przed użyciem wstrząsnąć (góra/dół). Polecane zastosowanie lakieru podkładowego."
Opis: Na początek morelkowa pomarańcz. Dzięki tamu lakierowi chyba zaczęłam przekonywać się do takich odcieni. Lakier kryje przy dwóch warstwach, nie smuży i pięknie się błyszczy nawet bez topu. Dodatkowo bardzo dobrze się zmywa.
Pojemność: 10 ml
Cena: 6,99 zł


Nazwa: #255 HOT RASPBERRY z serii WAX MATT (my Secret)
Od producenta: "Nowoczesna formuła lakieru zapewnia wykończenie o woskowej strukturze z subtelnym połyskiem."
Opis: Tutaj mamy do czynienia z kolejnym uroczy lakierem od my Secret. Oprócz tego, że ma bardzo fajny ocień, to jeszcze ciekawie prezentuje się z tym lekko matowym wykończeniem. Chociaż na zdjęciach tego matu niemalże nie widać. Kryje w pełni przy dwóch warstwach, nie zauważyłam również aby smużył. Zdecydowanie wart uwagi.
Pojemność: 10 ml

Cena: 6,99 zł


Baza: odżywka do paznokci KERATIN NUTRITION (Sensique)
Kolory: Nazwa: #190 sorbet z serii SENSIQUE COLOR (Sensique), #255 HOT RASPBERRY z serii WAX MATT (my Secret)
Wzorki:  White On #300 Xtreme Wear (Sally Hansen), #255 HOT RASPBERRY z serii WAX MATT (my Secret), 196 night z serii SENSIQUE COLOR (Sensique)
Wykończenie: top coat INSTA-DRI (Sally Hansen)

Standardowo musi pojawić się zdobienie. Tym razem postanowiłam przypomnieć sobie Ikat nails. Jednak ze wzg na to, że znów wzorki wykonywałam na szybko, to się do nich w ogóle nie przyłożyłam, co niestety bardzo widać. Dodatkowo ze zdjęciami też miałam bardzo duży problem, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie moje niechlujstwo. Obiecuję poprawę.
I przepraszam za brak posta w czasie weekendu, chciałam dodać do wczoraj wieczorem, ale niestety mój laptop odmówił posłuszeństwa, chyba umarł po 6 latach użytkowania :/ Mam tylko nadzieję, że jakoś uda się odzyskać dane.Nazwa: #258 DARK ORANGE z serii GEL EFFECT (my Secret)
Od producenta: "Nowoczesna formuła lakieru do paznokci, bez użycia lampy UV zapewnia: łatwą aplikację, niezwykły połysk, trwałość do 7 dni i odporność lakieru na uderzenia.”
Opis: Na koniec pozostawiłam jeszcze piękną pomarańcz. Nie byłam pewna czy wykombinuję w najbliższym czasie dla niej jakieś oryginalne zdobienie, dlatego postanowiłam, że już teraz o niej trochę napiszę. Ten lakier należy do mojej ulubionej serii my Secret ze wzg na to, że charakteryzuje się niesamowicie pięknym połyskiem, co sprawia że obłędnie wygląda na paznokciach, a jeszcze ten odcień. Cóż po prostu ideał na wiosnę i lato. Ponadto krycie jest standardowe, czyli dwie warstwy wystarczą w zupełności, nie smuży i najzwyczajniej w świecie pięknie wygląda. Mam nadzieję, że Wam również się spodoba.
Pojemność: 10 ml

Cena: 6,99 zł


Dziękuję Drogeriom Natura oraz markom my Secret i Sensique za możliwość testowania powyższych produktów.


3 komentarze:

  1. Zarówno kolorki jak i wzorek są super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już jakiś czas noszę się ze zrobieniem takiego mani, muszę się w końcu zmobilizować, bo u Ciebie wygląda ekstra :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Paznokcie w kolorze marzeń , Blogger