Przejdź do głównej zawartości

Coffee ToffiiNazwa: #195 crimson z serii SENSIQUE COLOR (Sensique)
Od producenta: "Trwały lakier do paznokci z Tefpoly. Intensywny kolor i szklany połysk. Przed użyciem wstrząsnąć (góra/dół). Polecane zastosowanie lakieru podkładowego."
Opis: Kolejny lakier od Sensique to taka typowa czekoladka. Nakładanie jest bezproblemowe, ponieważ nie smuży, zaś krycie przy dwóch warstwach czasem może być niezbyt wystarczające, ponieważ pojawiają lekkie prześwity. Jednak lakier zasycha dość szybko i pięknie błyszczy bez topu. Dodatkowo mimo ciemnego koloru nie przebarwia płytki. 
Pojemność: 10 ml
Cena: 6,99 zł

Nazwa: #188 Latte z serii SENSIQUE COLOR (Sensique)
Od producenta: "Trwały lakier do paznokci z Tefpoly. Intensywny kolor i szklany połysk. Przed użyciem wstrząsnąć (góra/dół). Polecane zastosowanie lakieru podkładowego."
Opis: Podobnie jak powyższa czekoladka, tak i latte jest bardzo przyjemnym lakierem. Jednak kryje wystarczająco już przy dwóch warstwach. Bardzo podoba mi się kolor ze względu na to, że jest taki uniwersalny. Stonowany dobry na każdą okazję, bo nawet gdy chce się jakoś zaszaleć to można coś ciekawego zmalować.  
Pojemność: 10 ml
Cena: 6,99 zł

Baza: odżywka do paznokci PROTEIN IN ACTION (Sensique)
Kolory: #188 Latte, #195 crimson z serii SENSIQUE COLOR (Sensique)
Wzorki: farbki akrylowe
Dodatki: złoty brokat, fioletowe cyrkonie
Wykończenie: top coat INSTA-DRI (Sally Hansen)

Na koniec oczywiście mam dla Was zdobienie. Jednak jest ono już trochę znoszone, dlatego możecie zauważyć lekko starte końcówki. Ponadto zdjęcia wykonane z fleszem, bo w tygodniu nie mam możliwości zrobienia zdjęć przy naturalnym świetle. :/ 


Lakiery miałam okazję testować dzięki uprzejmości Drogerii Natura oraz marki Sensique. :)


Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.