Przejdź do głównej zawartości

Wiatr nad Nilem


Ten inspirujący tytuł zaczerpnęłam z połączenia nazw dwóch poniżej opisywanych lakierów :)

Od producenta:
"Trwały lakier do paznokci z Tefpoly. Intensywny kolor i szklany połysk. Przed użyciem wstrząsnąć (góra/dół). Polecane zastosowanie lakieru podkładowego."

Nazwa: #192 wind z serii Sensique color - Sensique
Opis: Bardzo przyjemny lakier z drobinkami o przyjemnym srebrnym odcieniu. Wygląda ślicznie solo, ale myślę że jest idealny pod wszelkie zdobienia. Jedyna trudność to zmywanie, a to tylko ze względu na te drobinki.
Pojemność: 10 ml
Cena: 6,99 zł


Od producenta:
"Nowoczesna formuła lakieru zapewnia wykończenie o woskowej strukturze z subtelnym połyskiem."

Nazwa: #252 NILE BLUE z serii WAX MATT - mySecret
Opis: W tym przypadku kolor również bardzo przyjemny, jednak dla mnie troszkę przytłumiony. Jest to niebieski, ale taki lekko przybrudzony, kojarzy się mi z jeansem. Dodatkowo ma matowe wykończenie, jednak nie jest ono zbyt widoczne. Troszkę trudniej się zmywa niż zwykły lakier. Nie polecam stosować bez jakiejkolwiek bazy, bo brudzi.
Pojemność: 10 ml
Cena: 6,99 zł


Baza: odżywka do paznokci 10 IN ONE (Sensique)
Kolory: #192 wind z serii Sensique color  (Sensique), #252 NILE BLUE z serii WAX MATT (mySecret)
Wzorki: #300 White On Xtreme wear (Sally Hansen), #196 night oraz #192 wind z serii Sensique color (Sensique) 
Wykończenie: top coat INSTA-DRI (Sally Hansen)

Na koniec zdobienie wykonane na szybko ze wzg na brak czasu. A mianowicie malujemy biały pasek na środku paznokcia, następnie dodajemy po bokach cieniutkie czarne paseczki i robimy kropeczki najpierw czarne, a później mniejsze srebrne. Po delikatnych zaschnięciu nakładamy top. I szybkie zdobienie gotowe :)
Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.