Przejdź do głównej zawartości

Blue & violet

Nazwa: #253 BABY BLUE z serii WAX MATT - mySecret
Od producenta:
"Nowoczesna formuła lakieru zapewnia wykończenie o woskowej strukturze z subtelnym połyskiem."
Opis: Lakier o takim fajnym smerfnym kolorze i matowym wykończeniu. Niestety ten mat jest słabo widoczny i wg mnie lepiej pasowałby tutaj piękny połysk. Jednak może ktoś ma inne zdanie na ten temat. Przy malowaniu trzeba uważać, aby równomiernie nakładać lakier, bo mogą pojawić się smugi. Przez delikatny mat zmywanie jest troszkę trudniejsze, ale na szczęście nie przebarwia płytki.
Pojemność: 10 ml
Cena: 6,99 zł

Nazwa: #193 heather z serii Sensique color - Sensique
Od producenta:
"Trwały lakier do paznokci z Tefpoly. Intensywny kolor i szklany połysk. Przed użyciem wstrząsnąć (góra/dół). Polecane zastosowanie lakieru podkładowego."
Opis: Od razu mogę powiedzieć, że jest obłędny. Chyba zaczynam lubić fiolety ;) Ten jest śliczny, mieni się cudnie tysiącem drobinek. Dwie warstwy w zupełności wystarczają do pełnego krycia. Jednak jak wiadomo przy zmywaniu pojawiają się problemy,  ze wzg na drobinki, ale da się zmyć ;)
Pojemność: 10 ml
Cena: 6,99 zł

Baza: odżywka do paznokci KERATIN NUTRITION (Sensique)
Kolory: #193 heather z serii Sensique color  (Sensique), #253 BABY BLUE z serii WAX MATT (mySecret)
Wzorki: #192 wind, #196 night z serii Sensique color  (Sensique)
Wykończenie: top coat INSTA-DRI (Sally Hansen)

Wzorek taki na odczepnego bez żadnych udziwnień. Poniższe zdjęcia niestety przy sztucznym świetle, ponieważ nie miałam warunków do zdjęć przy świetle dziennym.
Komentarze

Publikowanie komentarza

Popularne posty z tego bloga

Wyczekiwana przesyłka + drugie rozdanie na moim blogu :)

ROZDANIE !!! :)

Nareszcie się zebrałam, aby zorganizować moje pierwsze rozdanie :) 
W związku z tym, że jestem już z Wami prawie pół roku, a dokładnie minie te pół roku 21 lutego, to postanowiłam zorganizować rozdanie. Chciałabym Wam serdecznie podziękować za to, że odwiedzacie mojego bloga i udzielacie się na nim. Dajecie mi motywację do tworzenia nowych rzeczy na pazurkach. :) DZIĘKUJĘ :)

Odżywiamy paznokcie z SENSIQUE - recenzja

Witajcie moi drodzy :) W końcu zabrałam się za dokończenie tego posta. Kilka dni temu już zebrałam wszystkie zdjęcia w tym poście, ale jednak nie miałam na tyle motywacji, aby skończyć jego tworzenie.